Cute 1 Bed Duplex Apartment With Balcony

  • 35 μ²

Το Cute 1 Bed Duplex Apartment With Balcony Μάντσεστερ απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Ολντ Τράφορντ. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.

Κουζίνα είναι επιπλωμένη με τραπέζι και διαθέτει ψυγείο και πλυντήριο πιάτων.

Ο σιδηροδρομικός σταθμός Deansgate και Μουσική Σκηνή Castlefield Bowl απέχουν 15 λεπτά και 13 λεπτά με τα πόδια αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Η Βιβλιοθήκη Τζον Ράιλαντς απέχει 1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Η στάση λεωφορείου Chester Road/Hulme Hall Road απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Cute 1 Bed Duplex Apartment With Balcony Μάντσεστερ
3Br Penthouse By Torr Property Group Short Term Lets With Private Rooftop Garden Manchester
Τιμή μόνο για κινητά

3Br Penthouse By Torr Property Group Short Term Lets With Private Rooftop Garden Manchester

6 μ από το κατάλυμα
USD 229 USD 206
ανά νύχτα
Central Manchester Duplex - Balcony - Roof Terrace - Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Central Manchester Duplex - Balcony - Roof Terrace - Parking

9.0
Άριστο 77 σχόλια
31 μ από το κατάλυμα
USD 163 USD 147
ανά νύχτα
Ym Luxurious Apartments
Τιμή μόνο για κινητά

Ym Luxurious Apartments

63 μ από το κατάλυμα
USD 333 USD 300
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Cute 1 Bed Duplex Apartment With Balcony;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Cute 1 Bed Duplex Apartment With Balcony περιλαμβάνουν Βιβλιοθήκη Τζον Ράιλαντς, Μουσική Σκηνή Castlefield Bowl καθώς και Ολντ Τράφορντ.
    • ❓
      Στο το Cute 1 Bed Duplex Apartment With Balcony προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Cute 1 Bed Duplex Apartment With Balcony περιλαμβάνουν The Banyan Tree και Gordons Kitchen και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Έχει Ίντερνετ στο το Cute 1 Bed Duplex Apartment With Balcony;
      Ναι, το Cute 1 Bed Duplex Apartment With Balcony προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Cute 1 Bed Duplex Apartment With Balcony Μάντσεστερ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο